17. den meme - Mé úspěchy a neúspěchy v posledním roce

25. dubna 2013 v 17:49 | Alča |  Řetězení
Poslední rok byl na zážitky, vzestupy i pády celkem bohatý. Myslím, že už jsem se o tom zmiňovala v nějaké bilanci, kterou mám ve zvyku sem tam napsat. Nikdy ale není na škodu si znovu připomenout to pěkné a poučit se z toho, co se zrovna nepovedlo. Jenom doufám, že si vzpomenu na všechno, na co chci a co by mě mělo být zvěčněné černé na bílém v blogovém světě.

Duben 2012 -duben 2013

Mé úspěchy?
Dokončila jsem první ročník VŠ a prokousala se do druhého bez většího problému. O prázdninách jsem začala fotit mnohem víc a dokonce už i na zakázku, díky tomuto svému největšímu koníčku (spíš už posedlosti) si i něco vydělala. Bylo to nesmírné ocenění mojí snahy. Podařilo se mi bez problémů zrealizovat pár větších fotografických projektů, měla jsem možnost fotit maturitní ples, úspěšně jsem vytvořilaa několik kalendářů, koupila si nový objektiv a pěkný blesk. Dala jsem se do cvičení a něco málo zhubla, teď si aspoň držím stálou váhu a nepřibírám. Bižuterie se prodává celkem ve velkém - a mě prostě těší ta představa, že někdo jiný má radost a s potěšením nosí nějaký ten kousek ode mě. S Panem Božským jsme minulý měsíc oslavili 6 společných let - a podle mého je to teď ještě lepší, než kdy předtím. Podařilo se nám tak nějak urovnat naše rodinné vztahy. Konečně jsem se rozhoupala zajít k optikovi a nechat si udělat kontaktní čočky. Poznala jsem pár dalších skvělých lidí a strávila s nimi příjemné chvíle.

A neúspěchy...
Za ten největší považuji neudělanou zkoušku z anatomie na konci třetího semestru - už jsem to mohla mít za sebou, ale protože jsem to docela podcenila, táhne se to se mnou dál a znepříjemňuje mi to život každý den, kdy se musím učit. Ve své naivitě jsem jedné osobě poslala dva kalendáře před placením, no a jak se asi dalo očekávat, tak žádné peníze už jsem neviděla a ani nikdy neuvidím... Kromě povedených projektů se mi jich pro změnu pár nepodařilo zrealizovat - většinou proto že to ztroskotalo na někom jiném. Měla jsem fotit pár věcí a měla jsem mít zajištěnou kadeřnici - ale nakonec ze všeho tak nějak sešlo. Kromě toho se mi stále nepodařilo dokončit a zveřejnit portfolio, za což se šíleně kaju (vzhledem k tomu, že jsem na něm začala pracovat v prosinci a na konci února mělo být na světě). Za svůj neúspěch považuju i to, že se mi stále nedaří zvednout návštěvnost a počet fanoušků mé stránky s fotkami - někteří mě sice uklidňují, že je to proces na delší čas, ale já bych nějaký ten nárůst brala už teď. Nezapracovala jsem na sobě tak moc, jak jsem chtěla - ať už se jedná o to sportování a hubnutí nebo o jakési pozitivní myšlení, které mě opustilo asi 2 týdny po novém roce a od té doby jsem zase ten klasický morous...

*

Když jsem článek začala psát, myslela jsem, že těch pozitivních věcí bude mnohem víc a vlastně jsem ani netušila, co budu psát do toho, co se mi zrovna nepovedlo. Když teď ale koukám na výsledek, vidím, že oba odstavce jsou přinejmenším stejně dlouhé a že neúspěchů bylo evidentně dost. Nezbývá tedy nic jiného než na tom zapracovat tak, aby další podobná bilance byla plná úspěchů a přetékala štěstím...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Taychi Taychi | E-mail | Web | 25. dubna 2013 v 23:30 | Reagovat

Někdy musíme mít neúspěchy a o to větší úspěchy se potom stanou. Jinak zkus se mi zítra ozvat, ráda bych se s tebou na něčem domluvila :-)

2 Ježurka Ježurka | Web | 2. května 2013 v 14:26 | Reagovat

Ale vždyť to není zas tak zlý, neboj! Ty neúspěchy tě určitě nakoply zas kousek dopředu a uvidíš, že to bude pořád lepší!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama