Rok 2012

31. prosince 2012 v 13:10 | Prinzeschen |  Alenka v říši divů
Rok 2012 už zítra nebude rokem letošním, ale rokem loňským. Je to zvláštní, přijde mi, že to uteklo hrozně rychle. Určité chvíle se sice neuvěřitelně táhly, ale když to vezmu celkově - ani jsem se nenadála a už je tu zase Silvestr a nový rok. Možná je načase si tak jako každý rok dát pár předsevzetí do budoucna a lehce se ohlédnout za minulostí...

Jaký byl rok 2012? Možná dobrý, možná špatný. Záleží na úhlu pohledu.
Špatné bylo to, že jsem strávila spoustu času odloučená od svých blízkých a trpěla tím. Špatné bylo to, že babička v polovině červně měla mrtvici a to mě dost sebralo. Špatné bylo to, že jsem na koleji měla špatnou spolubydlící a prodělala si problémy se zuby.

Na druhou stranu dobré bylo to, že jsem potkala spoustu nových lidí a získala nové přátele. Dobré bylo to, že se babička z té mozkové příhody dostala a oslavily jsme spolu zase Vánoce tak jako každý rok předtím. Dobré bylo to, že zvládám vysokou na jedničku a že kromě těch zubů jsem žádné vážné zdravotní problémy neměla. Dobré bylo to, že se mi parádne rozjelo focení (jak jste si mohli přečíst v minulém článků) a prodala jsem pár výrobků z bižuterie. Dobré bylo to, že jsme s Panem Božským oslavili společných pět let a že se pořád máme (víc než) rádi. Dobré je, že jsme přežili další z mnoha konců světa.

Celkově si myslím, že tenhle rok se vydařil - a že s pozitivním přístupem, který si z něj chci odnést i do nového roku, tomu už nemůže být nikdy jinak.

*
Na nový rok 2013 se těším - na to, co přinese, jaké dveře se přede mnou zase otevřou a jaké šance se objeví. Něco nového začíná a je to vlastně pěkná příležitost k tomu změnit to, co mi třeba na mě nesedí a ještě intenzivněji pracovat na tom, co už teď je dobré, pokračovat v tom co se daří a třeba se vyšvihnout výš.

Do nového roku mám jen jedno předsevzetí a to pracovat na sobě a stále se zlepšovat, ať se to týká čehokoli co je v mém životě důležité.

Krásný nový rok 2013!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama