(Ne)aktivita

12. července 2012 v 10:39 | Prinzeschen |  Alenka v říši divů
Na první pohled jsem velmi neaktivní - zde na blogu už jsem nepřidala článek pěknou dobu. Ve skutečnosti je to ale způsobené tím, jak moc jsem poslední dobou aktivní ve skutečném životě. Posledních pár týdnů pořád běhám někde po focení - konečně se to začalo pořádně rozjíždět. Včera mi dokonce jedna kamarádka napsala, že fotky, které jsem jí nafotila já, jsou mnohem lepší než ty, které profesionálně fotila v Praze. Po takové pochvale mi srdce samozřejmě zaplesalo čirou radostí a já se jako idiot usmívala do monitoru. Navíc mě to neuvěřitelně nabilo novou chutí se do něčeho pustit a pokračovat v plnění svého snu. Abych se ale dostala zpátky k hlavnímu tématu - člověk pořád jen fotí a fotí, složek v počítači přibývá, čísla rostou a jsou už do tisíců fotek připravených na úpravu. Čímž jsem prozradila další věc, kterou momentálně trávím svůj čas - upravuju. Skoro pořád. Což o to, moje starší fotky měst a přírody počkají (a evidentně budou muset čekat ještě hodně dlouho), ale lidé jsou nedočkaví. Už večer po focení je to samé "pošli ochutnávku", "já už se na fotky tak těším" a tak dále. No a já jim samozřejmě chci vyhovět a nehromadit fotky někde v počítači, když by se už dávno měly dávat na odiv foceným osobám. Tak jsem za čtyři dny stihla upravit fotky ze svatby své kamarádky, upravila dalších asi 150 fotek focených už dříve s kamarádkou - a mezitím nafotila další tři témata a domluvila si další focení... Jsem závislá. Beznadějný případ.

Po blogu se mi ale stýská - a protože jsem si všimla, že se tu rozjíždí pár dobrých projektů, řekla jsem si, že bych se do pár z nich mohla zapojit a aspoň občas se "přinutit" na blog něco napsat.
Zalíbily se mi například: Cirratin desetidenní řetězák, 1000 věcí, co mám ráda (miluju) a 1000 věcí, které mě štvou. Všechny tyto projekty mi přijdou jako dobrá sonda do duše, která může mě jako autorku více příbližit čtenářům. Pravděpodobně se do nich vrhnu, co nejdřív to půjde. :)

Kromě těchto "vypůjčených" projektů mám v hlavě i projekty vlastní - jeden z nich ("Vzpomínky") byl měl být docela velký. Netuším však, jestli ho budu kdy publikovat na blogu, vše záleží na tom, jak mi vyjde můj záměr.

Každopádně doufám, že se teď budeme v blogových vodách vídat častěji - a že vám v nejbližší době ukážu i nějaké své fotky, na kterých tak urputně pracuju :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama