Zimní spánek?

21. února 2009 v 9:41 | Prinzeschen |  Říše upírů a víl
Zimní spánek bohužel není výsadou, kterou by člověk dostal do vínku. Bohužel. A tak každé ráno všedního dne musím v 7 hodin zacvaknout budík a vyhrabat se z teplých duchen. A že to občas je pekelně těžké. Budík se totiž zřejmě rozhodl mě terorizovat a zazvoní vždycky, když se mi zrovna zdá nějaký hezký sen nebo když opravdu hluboce spím. Asi si dokážete představit, jaký potom zažívám infarkt, když se ozve to dotíravé "pípíp-pípíp".
Když už se konečně dostanu z postele ven, okamžitě mě znechutí pohled z okna. Zase sněží!Hrůza...Mně se tedy líp vstává do slunečného dne s modrou oblohou...Ale to si ještě pár týdnů počkám. Zima má být letos celkem dlouhá. Vážně si nepamatuji takovou zimu už pár let zpátky. Možná bych měla mít radost - ale nemám. Sníh měl být na Vánoce, když bylo všude bláto. Teď už by měl tát. Nebo snad ne?
Po 6-7 hodinové škole přicházím domů ještě unavenější, než když jsem šla včera spát. Takže na nějaké činnosti už opravdu nezbývá energie. Ale co je tohle za život? Povinnostem a práci propadá většina času a na osobní potěchu ho moc nezbývá.A i kdyby snad čas byl - kde na to člověk má vzít sílu?
Když nad tím tak přemýšlím, ten zimní spánek by se mi vážně šiknul...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama